O nas

Kontakt
Warszawa, ul. Pańska 96
/wejście od ul. Prostej/
661 766 666
sawiniarski@gmail.com
info@pstq.pl

/ProEsthetique

PSTQ to gabinet, który powstał z pasji. Po wielu latach samodzielnej pracy postanowiliśmy połączyć siły właśnie w PSTQ. Medycyna estetyczna nie jest dla nas tylko pracą, to również przyjemność i satysfakcja czerpana z zadowolenia naszych pacjentów. Ideałem jest dla nas naturalność i taki cel stawiamy sobie przed każdym z zabiegów.


NASZ ZESPÓŁ

Dr Sebastian Winiarski

Chirurg

Medycyna Estetyczna i Anti-Aging jest jego pasją, którą rozwija i łączy równolegle z chirurgią. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu certyfikowanych kursach, warsztatach i szkoleniach. Umiejętności torakochirurgiczne które opanował, stanowią nieocenioną wartość w trakcie wykonywania precyzyjnych zabiegów z zakresu Medycyny Estetycznej. Dr Sebastian Winiarski jest konsultantem medycznym serialu „Lekarze” emitowanego w TVN.

Anna Bulwicka

Kosmetolog

Wiedzę w zakresie kosmetologii zdobywała na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie oraz Uniwersytecie Jagiellońskim. Od wielu lat prowadzi własną praktykę kosmetologiczną. Zajmuje się nieinwazyjnymi metodami rewitalizacji skóry.

Przejdź do paska narzędzi