Biostymulacja

Kontakt
Warszawa, ul. Pańska 96
/wejście od ul. Prostej/
661 766 666
sawiniarski@gmail.com
info@pstq.pl

Na czym polega biostymulacja?

Zabiegi biostymulacji to nowa rodzina zabiegów medycyny estetycznej. Każdy produkt w tej kategorii inaczej wpływa na końcowy efekt terapii. Wszystkie preparaty prowadzą do stymulacji odbudowy tkankowej pobudzając powstanie nowego kolagenu, który stanowi jeden z głównych składników rusztowania skóry – zapewniając jej jędrność, elastyczność oraz odpowiednie napięcie.

Na czym polega zabieg Linerase?

Całkowita terapia składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjentki, a pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Zalecane są 4 zabiegi w odstępie 2 tygodniowym dla uzyskanie pełnego efektu terapii. Po tym czasie wyraźnie widać różnicę w elastyczności i gęstości skóry. Efektem młodszego wyglądu można cieszyć się od 12 do 18 miesięcy.
Atelokolagen LINERASE zapewnia naturalną regenerację i przywraca skórze jej naturalną strukturę poprzez odtworzenie włókien kolagenowych oraz pobudzenie do produkcji nowego własnego kolagenu.

Linerase 1 ampułka 5ml 4 okolice: twarz, szyja, dekolt, dłonie – 1200zł.

Na czym polega zabieg Ellanse S,M,L?

Pierwsza rodzina wypełniaczy skórnych oferująca unikalną opcję wyboru czasu trwania efektu zabiegowego. Specjalnie opracowana charakterystyka składu zapewnia optymalną biozgodność i w efekcie formowanie długotrwałego, wysokiej jakości szkieletu kolagenowego dla lepszej infiltracji tkanek. Wyjątkowość polega na tym, że struktura mikrosfer polikaprolaktonu (PCL) w połączeniu z naturalną tkanką powstałą wokół, tworzą natychmiastowy i długotrwający implant.

Efekty Ellanse utrzymują się od 18 miesięcy do 4 lat w zależności od zastosowanego preparatu.

Ellanse S-1200zł, M-1500zł, L-1900zł

Na czym polega zabieg Crystalys?

Wypełniacz służący do poprawy objętości skóry oraz modelowania kształtu twarzy. Jego działanie polega na odbudowie struktury skóry oraz stymulacji produkcji naturalnego kolagenu – wypełniacza tkanek miękkich organizmu, odpowiedzialnego za sprężystość i jędrność skóry.

Crystalys gwarantuje natychmiastowy i długotrwały efekt, który może utrzymać się nawet do 2 lat, w zależności od wstrzykiwanej ilości, właściwości skóry oraz wieku pacjenta.

Crystalys 1,25ml – 1200zł

Na czym polega zabieg Sculptra?

Zabieg stymuluje produkcję kolagenu, którego działanie widocznie poprawia jakość skóry i przywraca utraconą objętość twarzy. Zadaniem Sculptra jest nie tylko czasowe wypełnienie zmarszczek, ale poprawa struktury skóry oraz naturalny lifting, czyli uniesienie opadających partii twarzy.

Preparat przywraca młodzieńczy kształt policzkom, wypełnia fałdy nosowo-wargowe, zaaplikowany w okolice tzw. „chomików” lub opadającego podbródka sprawia, że zwiotczałe obszary zostają wypełnione, a skóra naciągnięta. Sculptra to stopniowa poprawa wyglądu skóry i stopniowy efekt przywrócenia objętości.

Efekt zabiegu uwidacznia się w ciągu kilku tygodni. W tym czasie kwas L-polimlekowy, będący głównym składnikiem preparatu, stymuluje produkcję kolagenu, regenerując i liftingując skórę oraz tworząc dla niej rusztowanie. Dzięki stopniowemu działaniu Sculptra zmiany na twarzy będące efektem podania preparatu odbierane są przez otoczenie jako naturalny efekt wypoczętej twarzy i nie są kojarzone z zabiegiem.
Sculptra 1amp – 1200zł

Produkty, które stosujemy.

  • Linerase
  • Ellanse S,M,L
  • Crystalys
  • Sculptra

NAPISZ DO NAS

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym zabiegu, umów się na wizytę

Przejdź do paska narzędzi